A év, évközi idő 6. vasárnapja 2014. február 16.

Ø  A jövő vasárnapi perselygyűjtést a katolikus iskolák javára ajánljuk fel.

Ø  Szeretettel kérjük a kedves testvéreket, hogy adójuk első 1 %-át ajánlják fel a Magyar Katolikus Egyháznak. Technikai szám: 0011

Ø  Böjte Csaba testvér által vezetett Dévai Szent Ferenc Alapítvány bentlakásos és napközi otthonainak gyermekei számára szervezünk adománygyűjtést.

Várjuk az adományokat, elsősorban:

• tartós élelmiszer (konzervek, száraz tészta, rizs, liszt, cukor, olaj, tea, vitaminok, édességek, keksz, lekvár, tartós tej.
  •  tisztálkodási és tisztítószerek (szappan, hypo, fogkrém, fogkefe, mosópor, mosogatószer, fertőtlenítők);
  • kisebb mennyiségben: használt, de még jó állapotban lévő gyermekruha /3-tól 18 éves korosztály számára.
  • játékok, illetve tanszerek ( golyóstoll, színes ceruza, tolltartó)

Lehetőleg mindent dobozba, vagy zárható zsákokba csomagolva, a csomagon megjelölve annak tartalmát.

Az adományokat, amikor összegyűlt Böjte Csaba testvérnek adjuk át, aki szentmisét mutat be (kb. nyár elején) a jótevőkért plébániánkon. Isten fizesse meg segítségüket!

Ø  Szeretettel kérem a jó Szülőket, Nagyszülőket, hogy gyermekeikkel együtt jöjjenek a vasárnapi misére! Ez legyen lelkiismeretbeli kötelessége mindenkinek! Mutassunk egymásnak jó példát!

Ø  A plébánia elérhetősége: 95/476-120            www.gerceiplebania.hu

Egyházashetye

Február 23-án, vasárnap 8.30-kor Igeistentisztelet lesz.

Gérce

Február 19-én, szerdán 17.00-kor szentmise lesz.

23-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Káld

Február 23-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Kis-Köcsk

Február 22-én, szombaton 15.00-kor szentmise lesz.

Nagysimonyi

Február 22-én, szombaton 17.00-kor szentmise lesz.

Sitke

Február 18-án, kedden 17.00-kor szentmise lesz.

23-án, vasárnap 10.00-kor Igeistentisztelet lesz.

Vásárosmiske

Február 20-án, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

23-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.