HETI HIRDETÉSEINK B év, Évközi 27. vasárnap 2018. október 7.

2018. október 3. (szerda) 8:51
  • Ezen a vasárnapon hagyományainkhoz híven, Szent Mihály ünnepéhez kapcsolódva, hálaadást, azaz terményszentelést tartunk! A kiskert tulajdonosok megmutathatják a kertjükben termett legszebb terményeiket, amelyekért Istennek hálát adunk.
  • Az utolsó fatimai jelenés hónapjában, októberben figyelmünk még inkább a Szűzanya, és az általa rendelt rózsafüzér imádság felé irányul. Ebben a hónapban a szentolvasót imádkozzuk sűrűbben, odaadóbban. A szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk!
  • Hamarosan kezdődik a fűtési szezon, templomaink fűtéséhez adományokat szeretettel fogadunk!
  • Lehet miseszándékokat íratni a sekrestyében, vasárnapokra és a hétköznapi misékre. Szentmisét lehet elhunytakért, a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért, és élőkért is felajánlani születésnap, névnap, családi évfordulók alkalmából.
  • Köszönjük a Híveknek, akik hétköznaponként is áldozatkész lélekkel eljönnek a szentmisékre! Akiknek lehetősége engedi, csatlakozzanak! Mindenkinek a családban van miért, és kiért imádkoznia!
  • Tájékoztatjuk,a híveket, hogy hivatalosan a Püspöki Kar által meghatározott egyházi hozzájárulás: a havi jövedelem 0,5%-a×12 hó egy évre. Az egyházi adó ajánlott minimális összege személyenként: 4.000 forint/fő. Ebből a befizetett összegből tartjuk fent a templomot és a plébániát. Befizetni lehet az egyházközségekben erre kijelölt személyeknél, vagy a kitett sárga csekken - a közleménybe "egyházi hozzájárulás" - tegyék meg! Befizetését lelkiismeretére bízva; előre is köszönjük.
  • Hivatali nyitva tartás: H-P – 8.00-15.00

Gérce

Október 14-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Sitke

Október 8-án, hétfőn, Magyarok Nagyasszonya ünnepén 17.00-kor szentmise lesz.

Október 12-én, pénteken 18.00-kor szentmise lesz.

Október 14-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Nagysimonyi

Október 9-én, kedden 16.00-kor szentmise lesz.

Október 14-én, vasárnap 11.30-kor búcsúi szentmise lesz.

Vásárosmiske

Október 8-án, hétfőn, Magyarok Nagyasszonya ünnepén 18.00-kor szentmise lesz.

Október 11-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

Október 14-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Káld

Október 8-án, hétfőn, Magyarok Nagyasszonya ünnepén 17.00-kor szentmise lesz.

Október 11-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

Október 12-én, pénteken 17.00-kor szentmise lesz.

Október 14-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Egyházashetye

Október 10-én, szerdán 16.00-kor szentmise lesz.

Október 14-én, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.