HETI HIRDETÉSEINK B év, Évközi 32. vasárnap – Szent Márton, Egyházmegyénk fővédőszentjének ünnepe 2018. november 11.

2018. november 9. (péntek) 8:19
  • Jövő vasárnap lesz a szegények világnapja, november 18-án Szent Erzsébet napjához kötődően Karitász javára gyűjtés lesz.
  • November 17-én, 10.00-kor Karitász lelkinap lesz Szombathely-Szőllős, Jézus Szíve plébániatemplomban. A szervezők szeretettel várják a híveket!
  • Tisztelettel kérném, hogy akik tehetik hétköznaponként is buzgó szívvel jöjjenek szentmisére! Olyan sok mindenért lehet és kell is imádkozni. A családokban a felnőttek adjanak jó példát a gyermekeknek! Vasárnap az Úr napja, kérem, hogy a családok lehetőleg együtt jöjjenek a szentmisékre! Buzdítsuk jó szándékú híveinket miseszándék íratására, és ismerőseiket is vallásuk gyakorlására!
  • Jelentkezési lapokat elsőáldozáshoz, bérmáláshoz lehet kérni a sekrestyékben, valamint a plébánia honlapján (www.gerceiplebania.hu/informaciok). Elsőáldozás minden településen 2019 májusában lesz. Mihamarabb adják le a jelentkezést, hogy meg tudjuk szervezni a felkészítőt.
  • Tájékoztatjuk,a híveket, hogy hivatalosan a Püspöki Kar által meghatározott egyházi hozzájárulás: a havi jövedelem 0,5%-a×12 hó egy évre. Az egyházi adó ajánlott minimális összege személyenként: 4.000 forint/fő. Ebből a befizetett összegből tartjuk fent a templomot és a plébániát. Befizetni lehet az egyházközségekben erre kijelölt személyeknél, vagy a kitett sárga csekken - a közleménybe "egyházi hozzájárulás" - tegyék meg! Befizetését lelkiismeretére bízva; előre is köszönjük.
  • Hivatali nyitva tartás: H-P – 8.00-15.00

Gérce

November 18-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Sitke

November 12-én, hétfőn, 17.00-kor szentmise lesz.

November 16-án, pénteken 17.00-kor szentmise lesz.

November 18-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Nagysimonyi

November 13-án, kedden a szentmise elmarad.

November 18-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

Nagy-Köcsk

November 17-én, szombaton 16.00-kor szentmise lesz.

Vásárosmiske

November 15-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

November 18-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Káld

November 15-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

November 16-án, pénteken 17.00-kor szentmise lesz.

November 18-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Egyházashetye

November 14-én, szerdán 16.00-kor szentmise lesz.

November 18-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.