HETI HIRDETÉSEINK C év, Évközi 25. vasárnap 2019. szeptember 22.

2019. szeptember 20. (péntek) 10:35

•    Szeretném megköszönni mindazok támogatását, akik bármilyen formában is segítették a gércei templom és plébániaház felújítását. Nagy öröm látni a közösségi épületek megszépülését, de még nagyobb öröm lenne ha közösségeink is tudnának megujúlni, ha mindenki fontosnak tartaná a templomot az isten házát.

• Még lehet templomunk sekrestyéjében miseszándékot íratni. Szeretettel buzdítom híveinket a szándékok felajánlására, mivel minden héten van szentmise templomainkban, különösképpen éljünk vele!

•    Kérem a Kedves Szülőket, hogy gyermekeik vallásos nevelését tartsák nagyon fontosnak, és személyes jó példaadásuk soha ne maradjon el! Keresztény családok együtt jöjjenek vasárnap szentmisére, ezzel is mutassuk meg, hogy komolyan vesszük hitünket.

•    Október 6-án, vasárnapon hagyományainkhoz híven, Szent Mihály ünnepéhez kapcsolódva, templomunkban terményszentelést tartunk! A kiskert tulajdonosok megmutathatják a kertjükben termett legszebb terményeiket, amelyekért Istennek hálát adunk.

•    A plébánia elérhetősége: 95/476-120     www.gerceiplebania.hu

Hivatali nyitva tartás: hétfő-szerda 8.00-12.00-ig, csütörtök-péntek 12.00-16.00-ig.

(fontos ügyintézés előtt telefonos egyeztetés szükséges)

Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Szeptember 29-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Szeptember 27-án, pénteken 18.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 29-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Szeptember 26-én, csütörtökön 18.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 29-én, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Szeptember 29-én, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Szeptember 29-én, vasárnap 18.00-kor szentmise lesz.

MESTERI

Szeptember 28-án, szombaton 11.00-kor búcsúi szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Szeptember 24-én, kedden 10.00-kor szentmise, majd szentségimádás lesz.

Szeptember 28-án, szombaton 17.00-kor ige istentisztelet lesz.