HETI HIRDETÉSEINK B év, Karácsony 2. vasárnapja 2021. január 3.

2021. január 2. (szombat) 10:08

•    Vízkereszt ünnepéhez kapcsolódva a vasárnapi szentmisékben vizet szentelünk! Akik szeretnék, hogy otthonaikat is megszenteljük, kérem jelentkezni, szíveskedjenek a sekrestyében vagy a plébánián!

•    A 2021-es évre lehet miseszándékot íratni a templom sekrestyéjében

•    Jelentkezési lapokat elsőáldozáshoz, bérmáláshoz lehet kérni a sekrestyékben, valamint a plébánia honlapján (www.gerceiplebania.hu/informaciok). Elsőáldozást településeinken 2021 májusában szeretnénk megtartani. Mihamarabb adják le a jelentkezést, hogy meg tudjuk szervezni a felkészítőt.

•    Tájékoztatjuk, a híveket, hogy hivatalosan a Püspöki Kar által meghatározott egyházi hozzájárulás: a havi jövedelem 0,5%-a×12 hó egy évre. Az egyházi adó ajánlott minimális összege személyenként: 4.000 forint/fő. Ebből a befizetett összegből tartjuk fent a templomot és a plébániát. Befizetni lehet az egyházközségekben erre kijelölt személyeknél, vagy a kitett sárga csekken - a közleménybe "egyházi hozzájárulás" - tegyék meg! Befizetését lelkiismeretére bízva; előre is köszönjük.

•    Minden Testvérünknek áldott, békés, boldog újévet kívánunk!

•    Köszönjük a templomi díszítéseket, a karácsonyfa felajánlásokat, a templomok takarítását, a liturgikus ruhák rendbetételét!

•    A plébánia elérhetősége: 95/476-120 www.gerceiplebania.hu

•    Hivatali nyitva tartás: Ügyintézés előtt telefonos egyeztetés szükséges!

•    Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Január 6-án, szerdán, Vízkereszt napján 16.00-kor főünnepi mise lesz.

Január 10-én, vasárnap Urunk megkeresztelkedése ünnepén 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Január 8-án, pénteken 16.00-kor szentmise lesz.

Január 10-én, vasárnap Urunk megkeresztelkedése ünnepén 10.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Január 6-án, szerdán 14.00-kor temetés lesz.

Január 10-én, vasárnap Urunk megkeresztelkedése ünnepén 16.00-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Január 7-én, csütörtökön 14.00-kor temetés lesz.

Január 10-én, vasárnap Urunk megkeresztelkedése ünnepén 13.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Január 10-én, vasárnap Urunk megkeresztelkedése ünnepén 11.30-kor szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Január 9-én, szombaton Urunk megkeresztelkedésének ünnepe előestéjén 16.00-kor szentmise lesz.