HETI HIRDETÉSEINK B év, Évközi 18. vasárnap 2021. augusztus 1.

2021. július 30. (péntek) 17:04

•    Ma a nagyszülők és idősek világnapja alkalmából, a szentmiséken megáldom a nagyszülőket.

•    Kérem, hogy a szülők támogató jó szándékkal a nyári hónapokban is gondoskodjanak arról, hogy gyermekeik a vasárnapi szentmiséken részt vegyenek! A nyári hónapokban is legyünk jó tanítványai Krisztusnak, és soha ne mulasszuk el a vasárnapi szentmisét.

•    Az idei évre lehet miseszándékot íratni templomunk sekrestyéjében. Szentmisét lehet elhunytakért, a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért, és élőkért is felajánlani születésnap, névnap, családi évfordulók alkalmából.

•    Előrendelhetőek a 2022-es kalendáriumok, naptárak, kérjük, hogy a sekrestyében írassák fel miből hány darabot szeretnének.

•    A plébánia hivatal telefonon, illetve e-mailon keresztül is elérhető.

•    E-mailon is lehet keresztlevelet kikérni:

•    Plébánia hivatalunkban a személyes ügyintézésre is van lehetőség, de előre egyeztetett időpontban illetve időpont foglalás már a plébánia Facebook oldalán is elérhető.

•    A plébánia elérhetősége: 0695/476-120 www.gerceiplebania.hu

•    Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Augusztus 8-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Augusztus 8-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Augusztus 8-án, vasárnap 16.00-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Augusztus 8-án, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Augusztus 8-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Augusztus 7-én, szombaton, (évközi 19. vasárnap előestéjén) 16.00-kor szentmise lesz.