HETI HIRDETÉSEK A ÉV ÉVKÖZI 11. VASÁRNAP

2023.06.18.
  • Templomaink felújításának újabb szakasza érkezett el, szeretném megkérni a helyieket, hogy a templom takarításban segédkezzenek. (Egyházashetye, Gérce, Káld, Sitke)
  • Augusztus 5-én, szombaton este 19.00 órakor, Egyházashetyén templomi koncert, Zolnai Fanni, Kiss Márton, Molnár Johanna Koncertje lesz.
  • Esperesi kerületünkben személyi és területi változások lesznek augusztus 1-től. Celldömölk-Alsósági plébániát Majláth Tihamér plébános látja el, amelyhez a püspökség Egyházashetye filliát is hozzá csatolja, Hosszúperesztegi plébániát Kaszás Csaba plébános látja el, amelyhez Káld és Borgáta filliát csatolja hozzá. Jánoházai plébániához Hosszúperesztegi plébániától a Zalaerdőd, Keléd és Hetyefő fílliákat.
  • Elkezdődött a nyári szünet. Kérem, hogy a szülők támogató jó szándékkal a nyári hónapokban is gondoskodjanak arról, hogy gyermekeik a vasárnapi szentmiséken részt vegyenek! A nyári hónapokban is legyünk jó tanítványai Krisztusnak, és soha ne mulasszuk el a vasárnapi szentmisét.
  • Az idei évre lehet miseszándékot íratni templomunk sekrestyéjében.  Szentmisét lehet elhunytakért, a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért, és élőkért is felajánlani születésnap, névnap, családi évfordulók alkalmából.
  • Szeretettel kérjük a jó szülőket, nagyszülőket, bátorítsák gyermekeiket, unokáikat (azokat is, akik idén mennek első osztályba) az oltárszolgálatra, ministrálásra, felolvasásra. Szeretettel várjuk őket!
  • A Brenner János Hittudományi Főiskola Szombathelyen felvételt hirdet a 2023/2024-es tanévre, hittanár-nevelőtanár, katekéta- és lelkipásztori munkatárs és kántor szakokra. Bővebb információ a főiskola honlapján olvasható.

Gérce

Június 25-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Sitke

Június 25-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Nagysimonyi

Június 25-én, vasárnap 16.00-kor szentmise lesz.

Vásárosmiske

Június 25-én, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

Káld

Június 25-én, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

Egyházashetye

Június 22-én 13.30 kor gyászmise lesz utána temetés.

Június 24-én, szombaton 16.00-kor szentmise lesz.