Zarándoklat Loretoba, Páter Pió atyához San Giovanni Rotondoba és Manoppelloba (5 nap, 4 éj buszon alvás nélkül)

Lelkivezető: Rev. Balassi István, gércei plébános

Utazás: légkondicionált autóbusszal, a történelmi belvárosokban gyalogosan

Elhelyezés: 2-3 ágyas, egyszerű zuhanyzós szállodai szobákban vagy zarándokszálláson

Ellátás: reggeli, igény szerint vacsora

Program

1. nap: Felszállási lehetőség 6:00 órakor Budapest, Népliget metrómegálló, Planetárium tábla elől. Utazás rövid pihenőkkel Szlovénián keresztül. Szentmise Palmanovában. Szállás Bologna környékén. ELSŐ ESTE NINCS VACSORA!

2. nap: Reggeli után utazás Lancianoba: a 8. századi Szűzanya szobor megtekintése a Santa Maria del Ponte templomban. Majd tovább utazás Loretoba. Szentmise a XV-XVI. századi Santuario della Santa Casa Székesegyházban. Ezután érkezés az esti órákban San Giovanni Rotondóba. Vacsora, szállás San Giovanni Rotondóban. (2 éj)

3. nap: Az egész napot Szent Pió atyának szenteljük, napközben szentmisén való részvétel, a régi és az új templom megtekintése, Pió atya cellája, sírja, keresztút, majd ismerkedés Szent Pió atya városával. Fakultatív kirándulás Monte Sant’Angeloba, Szent Mihály arkangyal jelenésének helyére.

4. nap: Reggeli után látogatás Manoppelloba, ahol Isteni Arc kendőt őrzik, és a bazilika megtekintése, szentmise. Szállás Ferrara környékén.

5. nap: Reggeli után szentmise Ferraraban, rövid séta a városban: Dóm, Castello Estense. Utazás haza rövid pihenőkkel Szlovénián keresztül. Érkezés Budapestre a késő esti órákban.

Időpontok: 2014. október 13-17.

Részvételi díj: 79.800 Ft/fő vagy 280 €/fő

3 vacsora: 15.800 Ft/fő vagy 56 €/fő

1 ágyas felár: 29.800 Ft/fő vagy 105 €/fő

Fakultatív kirándulás Monte Sant’ Angeloba: 5000 Ft/fő (min. 20 fő esetén)

Belépők, szervízdíj: kb. 35 €/fő

KEGYELMEKBEN GAZDAG UTAZÁST KÍVÁNNAK A MAKROVILÁG

ZARÁNDOK UTAZÁSI IRODA MUNKATÁRSAI!