HETI HIRDETÉSEINK B év, Évközi 29. vasárnap 2018. október 21.

2018. október 18. (csütörtök) 10:45
  • Ezen a vasárnapon a missziók javára gyűjtjük a perselyadományokat! Köszönjük!
  • Az utolsó fatimai jelenés hónapjában, októberben figyelmünk még inkább a Szűzanya, és az általa rendelt rózsafüzér imádság felé irányul. Ebben a hónapban a szentolvasót imádkozzuk sűrűbben, odaadóbban. A szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk!
  • Hamarosan kezdődik a fűtési szezon, templomaink fűtéséhez adományokat szeretettel fogadunk!
  • Lehet miseszándékokat íratni a sekrestyében, vasárnapokra és a hétköznapi misékre. Szentmisét lehet elhunytakért, a tisztítóhelyen szenvedő lelkekért, és élőkért is felajánlani születésnap, névnap, családi évfordulók alkalmából.
  • Köszönjük a Híveknek, akik hétköznaponként is áldozatkész lélekkel eljönnek a szentmisékre! Akiknek lehetősége engedi, csatlakozzanak! Mindenkinek a családban van miért, és kiért imádkoznia!
  • Tájékoztatjuk,a híveket, hogy hivatalosan a Püspöki Kar által meghatározott egyházi hozzájárulás: a havi jövedelem 0,5%-a×12 hó egy évre. Az egyházi adó ajánlott minimális összege személyenként: 4.000 forint/fő. Ebből a befizetett összegből tartjuk fent a templomot és a plébániát. Befizetni lehet az egyházközségekben erre kijelölt személyeknél, vagy a kitett sárga csekken - a közleménybe "egyházi hozzájárulás" - tegyék meg! Befizetését lelkiismeretére bízva; előre is köszönjük.
  • Hivatali nyitva tartás: H-P – 8.00-15.00

Gérce

Október 28-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Sitke

Október 23-án, kedden, 17.00-kor szentmise lesz. (!)

Október 25-én, csütörtökön 18.00-kor szentmise lesz. (!)

Október 28-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Nagysimonyi

Október 23-án, kedden 16.00-kor szentmise lesz.

Október 28-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

Nagy-Köcsk

Október 27-én, szombaton 16.00-kor szentmise lesz.

Vásárosmiske

Október 25-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

Október 28-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

Káld

Október 25-én, csütörtökön 17.00-kor szentmise lesz.

Október 26-án, pénteken 17.00-kor szentmise lesz.

Október 28-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

Egyházashetye

Október 24-én, szerdán 16.00-kor szentmise lesz.

Október 28-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.