HETI HIRDETÉSEINK C év, Évközi 23. vasárnap 2019. szeptember 8.

2019. szeptember 7. (szombat) 11:55

•    Még lehet templomunk sekrestyéjében miseszándékot íratni. Szeretettel buzdítom híveinket a szándékok felajánlására, mivel minden héten van szentmise templomainkban, különösképpen éljünk vele!

• Megkezdődött a hitoktatás az iskolákban, óvodában. Kérjük, hogy minden megkeresztelt gyermeket járassanak hittanra, ahogy azt a kereszteléskor megígérték!
  • Szeretettel buzdítjuk a kedves Szülőket, hogy gyermekeik vallásos nevelését tartsák nagyon fontosnak, ezért személyes jó példaadásuk soha ne maradjon el! Vasárnap szentmise nélkül ne legyen!

•    "Ars Sacra Nyitott Templomok Napja Káldon a Keresztelő Szent János templomban 2019. szeptember 14-én, szombaton 18:00 órától: közös imádság, zenész növendékek komolyzenei hangversenye, közben versek. “Legyetek mindnyájan egy!” – Balasi István atya előadása. Hittanos kisgyermekek zenés-énekes műsora. Egyházi vegyeskar előadása. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!"

•    Felnőtt hittan, katekumenátus kezdődik szeptember 20-án, pénteken este 8 órakor a plébánián. Szeretettel hívjuk azokat a fiatalokat, felnőtteket és házasságra készülőket, akik nincsenek megkeresztelve, vagy nem voltak elsőáldozók és bérmálkozók. Jelentkezni lehet a plébánia hivatalban.

•    Szeptember 21-én, szombaton a Gércei templom és plébániaház, valamint a közösségi ház szentelése lesz. Dr. Székely János püspök celebrálta ünnepi szentmise 18.00-kor kezdődik.

•    A plébánia elérhetősége: 95/476-120     www.gerceiplebania.hu

•    Hivatali nyitva tartás: hétfő-szerda 8.00-12.00-ig, csütörtök-péntek 12.00-16.00-ig.

(fontos ügyintézés előtt telefonos egyeztetés szükséges)

•    Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Szeptember 15-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Szeptember 9-én, hétfőn szentségimádási nap lesz. 10.00-kor szentmise, majd szentségkitétel lesz.

Szeptember 13-án, pénteken 18.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 15-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Szeptember 12-én, csütörtökön 18.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 15-én, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Szeptember 10-én, kedden 18.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 15-én, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Szeptember 15-én, vasárnap 18.00-kor szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Szeptember 11-én, szerdán 17.00-kor szentmise lesz.

Szeptember 14-én, szombaton 17.00-kor szentmise lesz.