HETI HIRDETÉSEINK C év, Évközi 27. vasárnap 2019. október 6.

2019. október 5. (szombat) 9:40

•    A mai vasárnapi szentmiséken Szent Mihály ünnepéhez kapcsolódva hálát adunk a betakarított terményekért.

•    A héten megkezdtük október hónapját, amely Rózsafüzér Királynőjének, Boldogságos Szűzanyának van szentelve. Jó lenne, ha templomunkban minden szentmise előtt imádkoznák a közösségek a rózsafüzért. Buzdítunk mindenkit, hogy ebbe a Máriás imádságba, - amely Krisztusra mutat, az Ő titkain keresztül -, kapcsolódjunk be minél többen október folyamán.

•    Kedves szülők! Elsőáldozásra, bérmálásra csak azt a diákot engedhetjük, aki rendszeresen jár szentmisére. A püspökség engedélyezte, hogy 7. osztálytól lehet bérmálkozni. Régi szokás szerint kérem, hogy a gyerekek, főként az elsőáldozásra, bérmálásra készülők az első padokban, székeken foglaljanak helyet, ill. liturgikus szolgálatot vállaljanak: ministrálás, felolvasás.

•    A helyi közösségekben csoportvezetőket keresünk a NEK program szervezésére. Bővebb információ a templom faliújságán illetve jelentkezés a címen.

•    Templomunk sekrestyéjében lehet miseszándékot íratni. Szeretettel buzdítom híveinket a szándékok felajánlására.

•    A plébánia elérhetősége: 95/476-120     www.gerceiplebania.hu

Hivatali nyitva tartás: hétfő-szerda 8.00-12.00-ig, csütörtök-péntek 12.00-16.00-ig.

(fontos ügyintézés előtt telefonos egyeztetés szükséges)

Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Október 13-án, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Október 12-én, pénteken 18.00-kor szentmise lesz.

Október 13-án, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Október 10-én, csütörtökön 18.00-kor szentmise lesz.

Október 13-án, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Október 8-án, kedden Szűz Mária, magyarok nagyasszonya

Magyarország főpatrónájának ünnepén18.00-kor szentmise lesz.

Október 13-án, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Október 13-án, vasárnap 16.00-kor szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Október 12-én, szombaton 17.00-kor szentmise lesz.