HETI HIRDETÉSEINK B év, Évközi 3. vasárnap 2021. január 24.

2021. január 23. (szombat) 11:06

•    Ferenc pápa rendelkezése értelmében minden évben az évközi 3. vasárnap Isten Igéjének vasárnapja. Korábban szeptember utolsó vasárnapja volt a Szentírás vasárnapja. Olvassuk rendszeresen a Bibliát, Istennek hozzánk szóló üzenetét! Imádkozzunk azért, hogy az evangélium örömhíre minél több emberhez eljusson!

•    A 2021-es évre lehet miseszándékot íratni a templom sekrestyéjében.

•    Jelentkezési lapokat elsőáldozáshoz, bérmáláshoz lehet letölteni a plébánia honlapján (www.gerceiplebania.hu/informaciok). Elsőáldozást településeinken 2021 májusában szeretnénk megtartani. Mihamarabb adják le a jelentkezést, hogy meg tudjuk szervezni a felkészítőt.

•    Brenner János Hittudományi Főiskola Szombathelyi Képzési Központja a 2021/2022-es tanévre felvételt hirdet hittanár-nevelőtanár, katekéta –és lelkipásztori munkatárs, római katolikus kántor szakjaira ill. az ELTE-BDPK-val közösen működő szakpárjaira. Jelentkezési határidő: kétszakos (ELTE-vel közös) képzésnél: 2021. február 15., egyszakos képzésnél: 2021. május 31.

•    Tájékoztatjuk, a híveket, hogy hivatalosan a Püspöki Kar által meghatározott egyházi hozzájárulás: a havi jövedelem 0,5%-a×12 hó egy évre. Az egyházi adó ajánlott minimális összege személyenként: 4.000 forint/fő. Ebből a befizetett összegből tartjuk fent a templomot és a plébániát. Befizetni lehet az egyházközségekben erre kijelölt személyeknél, vagy a kitett sárga csekken - a közleménybe "egyházi hozzájárulás" - tegyék meg! Befizetését lelkiismeretére bízva; előre is köszönjük.

•    A plébánia elérhetősége: 95/476-120 www.gerceiplebania.hu

•    Hivatali nyitva tartás: Ügyintézés előtt telefonos egyeztetés szükséges!

•    Facebook oldal: www.facebook.com/GerceiPlebania

GÉRCE

Január 31-én, vasárnap 8.30-kor szentmise lesz.

SITKE

Január 29-én, pénteken 16.00-kor szentmise lesz.

Január 31-én, vasárnap 10.00-kor szentmise lesz.

NAGYSIMONYI

Január 31-én, vasárnap 16.00-kor szentmise lesz.

VÁSÁROSMISKE

Január 31-én, vasárnap 13.00-kor szentmise lesz.

KÁLD

Január 28-án, csütörtökön 16.00-kor szentmise lesz.

Január 31-én, vasárnap 11.30-kor szentmise lesz.

EGYHÁZASHETYE

Január 30-án, szombaton évközi 4. vasárnap előestéjén 16.00-kor szentmise lesz.